SM-keskimatka R2 Teuvalla, Karsinta [18.9.2010], H50 K1


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H35 K1
   H40 K1
   H40 K2
   H45 K1
   H45 K2
   H50 K1
   H50 K2
   H55 K1
   H55 K2
   H55 K3
   H60 K1
   H60 K2
   H60 K3
   H65 K1
   H65 K2
   H65 K3
   H70 K1
   H70 K2
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 47, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.5178Ari AnjalaTampereen Pyrintö17:236:56
2.5176Eero JunkalaKannuksen Ura17:36+0:137:01
3.5174Jyrki RoutsiHiisirasti17:49+0:267:06
4.5177Heikki VestolaRastivarsat18:23+1:007:20
5.5175Timo AsikainenHiisirasti18:39+1:167:26
6.5173Anssi JuutilainenSK Vuoksi18:48+1:257:30
7.5160Pauli KukkolaSiilin Rasti18:53+1:307:32
8.5162Eero HaapasalmiEpilän Esa19:04+1:417:36
9.5171Kari-Veli NiemiLappeen Riento19:10+1:477:39
10.5156Seppo JokinenValkeakosken Haka19:42+2:197:51
11.5170Rolf HelanderOulaisten Huima19:47+2:247:53
12.5169Hannu ArkiTurun Metsänkävijät19:50+2:277:54
13.5168Ossi AutioHyvinkään Rasti20:09+2:468:02
14.5172Jouko MalinenHelsingin Suunnistajat20:15+2:528:04
15.5151Eero HautalaKortesjärven Järvi-Veikot20:29+3:068:10
16.5161Heikki VallbackaKortesjärven Järvi-Veikot20:34+3:118:12
17.5165Ari HeikkiläHämeenlinnan Suunnistajat20:42+3:198:15
18.5163Antti VirkkiHämeenlinnan Suunnistajat21:07+3:448:25
19.5159Veli-Matti LähdesmäkiRasti-Hyry21:40+4:178:38
20.5148Esa SaarelaKokkolan Suunnistajat21:41+4:188:39
21.5167Pekka PulkkinenJoutsenon Kullervo21:47+4:248:41
22.5152Juha Ala-HukkalaRasti-Jussit21:56+4:338:45
23.5155Veli-Pekka VänniKankaanpään Suunnistajat22:24+5:018:56
24.5143Kalevi KivipeltoYlä-Savon Rasti22:49+5:269:06
25.5140Hannu HäröVähäkyrön Viesti23:01+5:389:11
26.5147Tuomo LusaTampereen Pyrintö23:14+5:519:16
27.5134Juha HeimalaLappeen Riento23:18+5:559:17
28.5154Timo Halla-AhoYlä-Savon Rasti23:42+6:199:27
29.5158Jouni HakalaRaision Kuula24:06+6:439:37
30.5142Jari ToivonenEpilän Esa24:21+6:589:43
31.5157Esko PensasLaihian Luja24:45+7:229:52
32.5145Esa HuhtanenRasti-Jussit25:06+7:4310:00
33.5141Kari YlikoskiTampereen Pyrintö25:27+8:0410:09
34.5149Tuomo PuustinenPihkaniskat25:31+8:0810:10
35.5146Veikko HilliRasti-Jussit25:49+8:2610:18
36.5166Arvo AholaRasti-Kurikka28:12+10:4911:15
37.5136Harri ViitasaloRiihimäen Suunnistajat28:17+10:5411:17
38.5164Tauno PajukangasKaustisen Pohjan-Veikot28:28+11:0511:21
39.5138Timo TommilaRastikarhut28:36+11:1311:24
40.5137Hannu PeniSippurasti28:43+11:2011:27
41.5153Heikki HakalaKortesjärven Järvi-Veikot29:40+12:1711:50
42.5131Juhani EilolaRasti-Kurikka30:00+12:3711:58
43.5135Timo HämynenÄänekosken Sarjakuvaseura31:20+13:5712:30
44.5144Kenneth ReinikkaHyvinkään Rasti32:41+15:1813:02
45.5139Esa JuuraKankaanpään Suunnistajat33:05+15:4213:11
46.5132Erkki ArgillanderVaalan Karhu40:11+22:4816:01
47.5133Teuvo PitkäkangasAlajärven Ankkurit42:40+25:1717:01

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.003073 seconds)