SM-keskimatka R2 Teuvalla, Karsinta [18.9.2010], H45 K2


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H35 K1
   H40 K1
   H40 K2
   H45 K1
   H45 K2
   H50 K1
   H50 K2
   H55 K1
   H55 K2
   H55 K3
   H60 K1
   H60 K2
   H60 K3
   H65 K1
   H65 K2
   H65 K3
   H70 K1
   H70 K2
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 48, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 1)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.4772Kari TyyneläVetelin Urheilijat17:086:34
2.4778Ali MättöläEspoon Suunta17:22+0:146:40
3.4780Juha PartanenRasti-Hyry17:39+0:316:46
4.4777Markku HuostilaLammin Säkiä17:56+0:486:53
4.4765Jukka KyhäräinenHelsingin Suunnistajat17:56+0:486:53
6.4770Reijo ViitanenTampereen Pyrintö17:58+0:506:54
7.4769Teijo OksanenHelsingin Suunnistajat18:07+0:596:57
8.4775Mika VuorelaTampereen Pyrintö18:11+1:036:58
9.4779Ilkka PeltolaItä-Hämeen Rasti18:39+1:317:09
10.4748Kimmo HilliJalasjärven Jalas18:46+1:387:12
11.4764Pekka NoponenSuunta Jyväskylä18:55+1:477:15
12.4776Arto HolappaYlikiimingin Nuijamiehet18:56+1:487:16
13.4768Pasi ValkonenItä-Hämeen Rasti19:02+1:547:18
14.4763Kalevi MäkipääUlvilan Ura19:03+1:557:18
15.4771Jouni VantaalaLammin Säkiä19:17+2:097:24
16.4758Jussi EloLaitilan Jyske19:50+2:427:36
17.4751Kari YlönenItä-Hämeen Rasti19:58+2:507:40
18.4762Jorma HirvensaloSaarijärven Pullistus20:02+2:547:41
19.4759Jussi BorgenströmHyvinkään Rasti20:06+2:587:43
20.4749Pekka PatanaLaihian Luja20:12+3:047:45
21.4754Tapio KujalaYlistaron Kilpa-Veljet20:16+3:087:46
22.4773Jyrki LammilaLaitilan Jyske20:17+3:097:47
23.4774Markku VirtanenLammin Säkiä20:31+3:237:52
24.4757Asko SippolaKuortaneen Kunto20:39+3:317:55
25.4766Risto NiinimäkiPihkaniskat21:11+4:038:08
26.4747Ari MatkaselkäOulaisten Huima21:38+4:308:18
27.4756Sakari PesolaRastiketut21:40+4:328:19
28.4760Tom StenlundIF Brahe22:00+4:528:26
29.4755Simo UusikartanoTurun Metsänkävijät22:07+4:598:29
30.4743Hannu KortetjärviPälkäneen Lukko22:43+5:358:43
31.4767Markku MäntyTurun Metsänkävijät23:05+5:578:51
32.4753Geza MolnarLahden Suunnistajat-3723:12+6:048:54
33.4750Eero KoskivirtaEtelä-Kymen Suunnistajat23:21+6:138:57
34.4732Mikko KuitunenKangasniemen Kalske24:03+6:559:14
35.4746Seppo HakalaPälkäneen Lukko25:35+8:279:49
36.4744Johan ByggningsbackaIF Brahe25:46+8:389:53
37.4735Jukka KoskiniemiHonkajoen Seudun Urheilijat25:49+8:419:54
38.4734Reima PiispanenSaloisten Reipas27:39+10:3110:36
39.4741Jyrki KajavaltaTurun Suunnistajat28:09+11:0110:48
40.4738Staffan PortinIf Minken28:48+11:4011:03
41.4742Harri VirkkalaKokkolan Suunnistajat29:20+12:1211:15
42.4737Matti KattelusLapuan Virkiä29:26+12:1811:17
42.4752Matti TarkkanenUlvilan Ura29:26+12:1811:17
44.4740Harri Rinta-PiirtoRasti-Kurikka32:19+15:1112:24
45.4731Jari RajamäkiOK Kristina33:46+16:3812:57
46.4739Jouni MutkaSuunta Jyväskylä34:19+17:1113:10
47.4733Ismo KandolinPohjankyrön Rasti37:19+20:1114:19
4745Heikki KoskelaRasti-Jussithyl.

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.002713 seconds)