SM-keskimatka R2 Teuvalla, Karsinta [18.9.2010], H45 K1


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H35 K1
   H40 K1
   H40 K2
   H45 K1
   H45 K2
   H50 K1
   H50 K2
   H55 K1
   H55 K2
   H55 K3
   H60 K1
   H60 K2
   H60 K3
   H65 K1
   H65 K2
   H65 K3
   H70 K1
   H70 K2
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 45, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.4681Leo PyymäkiEspoon Suunta16:486:24
2.4680Markku KaartinenAngelniemen Ankkuri17:33+0:456:41
3.4679Vesa KoskinenHiisirasti18:06+1:186:53
4.4674Esa KuoppalaRasti-Kurikka18:30+1:427:02
5.4673Jarmo LaunonenKeravan Urheilijat18:40+1:527:06
6.4671Juha TuomistoVaasan Suunnistajat18:44+1:567:08
7.4678Petri KotroSippurasti18:52+2:047:11
8.4649Veli-Pekka NurmiAngelniemen Ankkuri18:59+2:117:13
9.4644Jarmo LindroosEspoon Suunta19:06+2:187:16
10.4669Ari EnrothRajamäen Rykmentti19:25+2:377:23
11.4677Juha KoskinenVaajakosken Terä19:36+2:487:27
12.4672Panu KärkkäinenJämsän Retki-Veikot19:45+2:577:31
13.4663Jukka KallioKangasala SK19:49+3:017:32
14.4667Hannu HeiskanenSonkajärven Pahka19:55+3:077:35
15.4675Harri MehtoVaajakosken Terä20:17+3:297:43
16.4656Seppo KoskinenJalasjärven Jalas20:27+3:397:47
17.4662Dan StenlundIF Brahe20:35+3:477:50
18.4657Raimo ItkonenSuunta Jyväskylä20:49+4:017:55
19.4655Taisto JylhäLohtajan Veikot21:00+4:127:59
20.4646Markku KeskitaloMS Parma21:16+4:288:06
20.4676Thomas NyholmOK Orient21:16+4:288:06
22.4654Pasi KoistinenNastolan Terä22:17+5:298:29
23.4666Juha LerssiKaustisen Pohjan-Veikot22:54+6:068:43
24.4668Seppo MäkinenPellon Ponsi23:05+6:178:47
24.4664Tommy LöfrothMalax IF23:05+6:178:47
26.4652Tuomo MarttinenKangasniemen Kalske23:17+6:298:52
27.4650Timo RonkainenKokkolan Suunnistajat23:42+6:549:01
28.4638Jukka MäkiKangasniemen Kalske23:43+6:559:01
29.4631Timo LeskeläRasti 8823:45+6:579:02
30.4647Jukka SuominenLaitilan Jyske23:55+7:079:06
31.4639Kari KoivumäkiKokkolan Suunnistajat24:04+7:169:09
32.4630Kai HarjuKannuksen Ura24:39+7:519:23
33.4660Jari MaunukselaTarpian Suunta24:49+8:019:27
34.4643Timo RitakallioLynx25:01+8:139:31
35.4634Bo-Göran SundNärpes OK26:30+9:4210:05
36.4661Seppo JylhäKälvian Tarmo26:52+10:0410:13
37.4636Pekka JokinenPälkäneen Lukko27:10+10:2210:20
38.4642Ari KuusholmaHiisirasti28:25+11:3710:49
39.4641Arto KalliokoskiPerhon Kiri29:18+12:3011:09
40.4632Ari-Matti LeinonenRastiketut31:11+14:2311:52
41.4633Ville SalonenVaasan Suunnistajat31:15+14:2711:53
42.4640Jari LiukkonenItä-Hämeen Rasti31:21+14:3311:56
43.4645Eero HakalaIF Femman31:25+14:3711:57
44.4635Vesa IjäsTarpian Suunta36:05+19:1713:44
45.4637Antti LassilaKuortaneen Kunto45:33+28:4517:20

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.004374 seconds)