SM-keskimatka R2 Teuvalla, Karsinta [18.9.2010], H40 K2


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H35 K1
   H40 K1
   H40 K2
   H45 K1
   H45 K2
   H50 K1
   H50 K2
   H55 K1
   H55 K2
   H55 K3
   H60 K1
   H60 K2
   H60 K3
   H65 K1
   H65 K2
   H65 K3
   H70 K1
   H70 K2
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 38, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.4270Matti VainionpääRasti-Kurikka17:336:19
2.4271Timo KarppinenSK Pohjantähti17:37+0:046:20
3.4268Marko LoukkalahtiDelta17:39+0:066:21
4.4269Timo SivillVaajakosken Terä17:59+0:266:28
5.4261Kimmo GyntherItä-Hämeen Rasti18:40+1:076:43
6.4267Kari JussilaKangasala SK18:45+1:126:45
6.4259Timo ParttimaaAngelniemen Ankkuri18:45+1:126:45
8.4263Antti VirtanenHämeenlinnan Suunnistajat18:51+1:186:47
9.4255Tomi KurhinenSippurasti19:14+1:416:55
10.4266Jukka ErkkiläRajamäen Rykmentti19:17+1:446:56
11.4246Tuomo HaanpääTampereen Pyrintö19:18+1:456:57
12.4262Mika KerkolaSuomusjärven Sisu20:01+2:287:12
13.4254Jari VihakaraKankaanpään Suunnistajat20:04+2:317:13
14.4265Antero PulliRajamäen Rykmentti20:10+2:377:16
15.4257Panu HaaramoEspoon Suunta20:14+2:417:17
16.4260Mika LoukkalahtiEspoon Suunta20:42+3:097:27
17.4249Timo HoskariRastiketut21:15+3:427:39
18.4256Jouni VidqvistMäntsälän Urheilijat21:23+3:507:42
19.4253Mika KulmalaRajamäen Rykmentti21:26+3:537:43
20.4264Petri KuusinenHämeenlinnan Suunnistajat21:37+4:047:47
21.4251Timo TähtinenHelsingin Suunnistajat21:41+4:087:48
22.4244Petri StevanderKuortaneen Kunto21:45+4:127:50
23.4258Niklas BjörkqvistHämeenlinnan Suunnistajat21:49+4:167:51
24.4235Johan HolmbackMalax IF21:51+4:187:52
25.4248Kai KamilaSuunta Jurva21:58+4:257:54
26.4250Mika TernolaKangasala SK22:14+4:418:00
27.4252Sakari TaskilaLeppävaaran Sisu22:35+5:028:08
28.4247Veli-Matti RytkönenEspoon Suunta25:40+8:079:14
29.4243Anders LindahlAkilles OK26:36+9:039:35
30.4233Thomas ÅmanOK Botnia26:38+9:059:35
31.4239Patrik EngströmPargas IF27:10+9:379:47
32.4242Aki TapperRasti 8827:26+9:539:53
33.4234Timo-Jaakko JoensuuKuortaneen Kunto30:35+13:0211:01
34.4241Peter TallbergAkilles OK30:38+13:0511:02
35.4238Seppo KellokumpuKajaanin Suunnistajat31:58+14:2511:30
36.4232Jari TalvitiePohjankyrön Rasti32:31+14:5811:42
37.4237Tapio AnnalaPohjankyrön Rasti33:21+15:4812:00
38.4231Jari MäättäOunasvaaran Hiihtoseura35:38+18:0512:50

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.004852 seconds)