SM-keskimatka R2 Teuvalla, Karsinta [18.9.2010], H40 K1


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H35 K1
   H40 K1
   H40 K2
   H45 K1
   H45 K2
   H50 K1
   H50 K2
   H55 K1
   H55 K2
   H55 K3
   H60 K1
   H60 K2
   H60 K3
   H65 K1
   H65 K2
   H65 K3
   H70 K1
   H70 K2
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 36, Keskeyttäneet 1, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.4171Sören NymalmPargas IF17:096:14
2.4165Manne SuominenDelta18:04+0:556:34
3.4158Jari LaitamäkiDelta18:31+1:226:44
4.4164Severi EerolaTampereen Pyrintö18:48+1:396:50
5.4156Tero LeppämäkiViitasaaren Suunta18:56+1:476:53
6.4162Esa KurkiRasti-Kurikka18:57+1:486:54
7.4157Samuli KyyrönenRajamäen Rykmentti19:01+1:526:55
8.4168Esko YlikangasRasti-Kurikka19:20+2:117:02
9.4166Jari JaakkolaMaarian Mahti19:25+2:167:04
10.4151Vesa RuuskaKangasala SK19:26+2:177:04
11.4161Jarmo MaurialaKoovee19:33+2:247:07
12.4154Timo ÄijäläTampereen Pyrintö20:00+2:517:17
13.4160Tommi ViitasaariKokkolan Suunnistajat20:29+3:207:27
14.4155Jarmo KoskelaOK7720:47+3:387:34
15.4153Vesa PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot20:57+3:487:37
16.4147Peter JohanssonIF Brahe21:51+4:427:57
17.4145Ilpo PietiläinenSK Pohjantähti21:54+4:457:58
18.4140Matti IlmonenItä-Päijänteen Rasti22:00+4:518:00
19.4146Richard Van CampSuunta Jyväskylä22:13+5:048:05
20.4130Timo JaarinenRasti 8822:21+5:128:08
21.4152Tauno NiemiMetsän Pojat22:59+5:508:22
22.4137Mika Rinta-KeturiRasti-Jussit23:40+6:318:37
23.4159Mikko Yli-KauppilaPunkalaitumen Kunto23:47+6:388:39
24.4136Kaj GrönIF Brahe24:27+7:188:54
24.4131Tuomo IsokangasAlajärven Ankkurit24:27+7:188:54
26.4142Jukka OksanenRastikarhut24:31+7:228:55
27.4141Erkki PiriläLaitilan Jyske25:11+8:029:10
28.4144Risto RuoholaMS Parma25:18+8:099:12
29.4133Aimo MyllymäkiKortesjärven Järvi-Veikot26:19+9:109:34
30.4138Petri HiukkaRasti 8827:28+10:199:59
31.4135Seppo KuusistoKoovee27:42+10:3310:05
32.4143Juha LaasanenLaihian Luja29:24+12:1510:42
33.4150Jari HolmViitasaaren Suunta31:57+14:4811:37
34.4132Arttu LaineKokkolan Suunnistajat33:36+16:2712:13
35.4139Christer SnickarsSolf IK46:34+29:2516:56
4148Timo PirtiläEtelä-Kymen Suunnistajatkesk

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.004402 seconds)