SM-keskimatka R2 Teuvalla, Karsinta [18.9.2010], H35 K1


Väliajat (WinSplits Online)
Väliajat WinSplits Online -palvelussa. Mukana värit, pummiajat ja kaavioita.
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.
Tulokset IOF XML -muodossa
Tulokset siirrettävissä muihin järjestelmiin

Valitse sarja
   H35 K1
   H40 K1
   H40 K2
   H45 K1
   H45 K2
   H50 K1
   H50 K2
   H55 K1
   H55 K2
   H55 K3
   H60 K1
   H60 K2
   H60 K3
   H65 K1
   H65 K2
   H65 K3
   H70 K1
   H70 K2
| Online | Tulokset | Lehdistötulokset | Tulostettava sivu
Lopulliset tulokset (Lähteneet 45, Keskeyttäneet 0, Hylätyt 0)

Sija LNro Nimi Seura Aika   /km
1.3682Ilkka NurminenHelsingin Suunnistajat18:116:06
2.3674Arto Puro-AhoYlistaron Kilpa-Veljet18:31+0:206:12
3.3672Jari HannukselaSK Pohjantähti18:50+0:396:19
4.3669Stefan KarlssonIF Sibbo-Vargarna18:54+0:436:20
5.3681Heikki KettunenVihtavuoren Pamaus19:07+0:566:24
6.3676Mikael SaloOK Orient19:09+0:586:25
7.3673Teemu KarjalainenSK Pohjantähti19:28+1:176:31
8.3670Sami LöfbackaVetelin Urheilijat19:35+1:246:34
9.3643Eero KoskiYlistaron Kilpa-Veljet20:11+2:006:46
10.3667Vesa-Pekka MelleriIF Sibbo-Vargarna20:16+2:056:48
11.3677Mikko SalonenRajamäen Rykmentti20:24+2:136:50
12.3652Raino PesuRajamäen Rykmentti20:29+2:186:52
13.3679Henrik KareloVihtavuoren Pamaus20:44+2:336:57
14.3642Jari HautalaLapuan Virkiä21:00+2:497:02
15.3666Petri MoisioSaarijärven Pullistus21:08+2:577:05
16.3657Tero RönkäPitäjämän Tarmo21:21+3:107:09
17.3655Jussi MäkeläPargas IF21:36+3:257:14
18.3654Veli-Matti RintalaMS Parma21:39+3:287:15
19.3637Jari KalliokoskiHalsuan Toivo21:47+3:367:18
20.3671Antti RönnemaaSiilin Rasti21:50+3:397:19
21.3665Joonas NurminenJämsän Retki-Veikot21:54+3:437:20
22.3660Jari JonkkaRastikarhut21:56+3:457:21
23.3662Timo HeikkiläOulaisten Huima22:01+3:507:23
24.3658Petri RusanenSuunta Jyväskylä22:03+3:527:23
25.3656Sami IsoherranenOK7722:11+4:007:26
26.3668Jarkko KaplasJoutsenon Kullervo22:14+4:037:27
27.3663Tomi SavolainenRastiketut22:26+4:157:31
28.3675Juha PietiläinenRasti E422:37+4:267:35
29.3649Petri TeerikoskiLauttakylän Luja22:38+4:277:35
30.3636Jussi SeppäläLauttakylän Luja22:49+4:387:39
31.3644Sami KuntolaLaihian Luja23:01+4:507:43
32.3680Harri IivonenKangasala SK23:18+5:077:48
33.3646Pekka MyllykoskiSuunta Jyväskylä24:35+6:248:14
34.3638Tommi HaakanaTarpian Suunta24:38+6:278:15
35.3630Esa HämäläinenPunkalaitumen Kunto24:41+6:308:16
36.3661Sami MönttinenRasti E424:51+6:408:20
37.3641Pasi NurmiRastiketut25:24+7:138:31
38.3639Aki PerämäkiYlistaron Kilpa-Veljet25:27+7:168:32
39.3650Jyrki HaikonenUlvilan Ura26:34+8:238:54
40.3647Jukka JarvaOriveden Ponnistus26:35+8:248:55
41.3653Mikko MutkaJoutsenon Kullervo27:00+8:499:03
42.3645Jani LeppäniemiVetelin Urheilijat27:15+9:049:08
43.3664Marko OjalaUlvilan Ura28:22+10:119:30
44.3634Toni RintaKankaanpään Suunnistajat29:31+11:209:53
45.3640Jyri MyllymäkiVetelin Urheilijat31:45+13:3410:38

Tulospalvelut tarjoaa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2010, olfellows, Jouni Laaksonen



Database generated page (0.002477 seconds)