Forssa Games 2012 [14.6.2012], Rajaukset (Lehdistötulokset)


Sarjat
   Kilpailutiedot
   D21A
   H21A
   D16
   D18
   D21C
   D35
   D40
   D45
   D50
   D55
   D60
   D65
   D70
   D75
   D80
   H16
   H18
   H21C
   H35
   H40
   H45
   H50
   H55
   H60
   H65
   H70
   H75
   H80
   D10RR
   D12TR
   D12
   D13
   D14
   H10RR
   H12TR
   H12
   H13
   H14
| Rajaukset (Lehdistötulokset) |
Rajaa lähtölista tai lopputulokset joko alueittain tai seuroittain ja paina Näytä alueittain tai Näytä seuroittain -painiketta. Tulosten kohdalla voit valita myös montako tulosta sarjasta näytetään joka tapauksessa sekä tulosten muoto (jos haluat esimerkiksi lehdistömuodossa).
Alueittain Seuroittain
Kaikki alueet
     *Ei aluetta*
     Etelä-Pohjanmaa
     FSO
     Häme
     Kaakko
     Keski-Pohjanmaa
     Keski-Suomi
     Lahti
     Lappi
     Pohjois-Pohjanmaa
     Satakunta
     Savo-Karjala
     Uusimaa
     Varsinais-Suomi

Parasta sarjasta:

Tulosten muoto:

Kaikki seurat

  
     AUS
     GER
     HUN
     Keihäs
     LTU
     POR
     RUS
     SUI
     SWE
     USA

  Etelä-Pohjanmaa
     Lapuan Virkiä
     Rasti-Kurikka
     Rastiketut
     Reilut Miehet Havumetsien
     Vaasan Suunnistajat

  FSO
     Närpes OK
     OK Orient
     OK Raseborg
     Pargas IF

  Häme
     Epilän Esa
     Hauhon Sisu
     Hämeenlinnan Suunnistajat
     Hämeenlinnan Tarmo
     Ikaalisten Nouseva-Voima
     Kangasala SK
     Koovee
     Kyrös-Rasti
     Lounais-Hämeen Rasti
     Oriveden Ponnistus
     Rasti-Nokia
     Tampereen Pyrintö
     Tampereen Yritys
     Tarpian Suunta
     Urjalan Urheilijat
     Valkeakosken Haka

  Kaakko
     Joutsenon Kullervo
     Kouvolan Suunnistajat
     Navi
     Vehkalahden Veikot

  Keski-Pohjanmaa
     Himangan Urheilijat
     Kokkolan Suunnistajat

  Keski-Suomi
     Jämsän Retki-Veikot
     Saarijärven Pullistus
     Vaajakosken Terä

  Lahti
     Asikkalan Raikas
     Hollolan Urheilijat -46
     Itä-Hämeen Rasti
     Lahden Suunnistajat-37
     Lammin Säkiä
     Nastolan Terä
     Rastivarsat
     SOC Asikkala

  Lappi
     Ounasvaaran Hiihtoseura

  Pohjois-Pohjanmaa
     Oulun NMKY:n Urheilijat

  Satakunta
     Hiisirasti
     Kankaanpään Suunnistajat
     Lauttakylän Luja
     Punkalaitumen Kunto
     Rasti-Lukko
     Rastikarhut
     Rauman Työväen Urh.
     Suunta-Sepot
     Ulvilan Ura

  Savo-Karjala
     Enon Kisa-Pojat
     Kuopion Suunnistajat
     Liperin Taimi

  Uusimaa
     Delta
     Espoon Suunta
     Helsingin Suunnistajat
     Hiidenkiertäjät
     Hyvinkään Rasti
     Keravan Urheilijat
     Kevytrakennemiehet
     Leppävaaran Sisu
     Lynx
     Mesikämmenet
     Pihkaniskat
     Raisu Lumous
     Rajamäen Rykmentti
     Rasti-Jyry
     Rasti-Vihti
     Riihimäen Suunnistajat
     Tuusulan Voima-Veikot
     XYZ

  Varsinais-Suomi
     Angelniemen Ankkuri
     Auran Vannas
     Halikon Hakoniskat
     Hirvensalon Heitto
     Laitilan Jyske
     Loimaan Jankko
     Maarian Mahti
     MS Parma
     Paimion Rasti
     Perttelin Peikot
     Rasti 88
     Rasti-Perniö
     RastiPiikkiö
     Salon Vilpas
     Someron Esa
     Suomusjärven Sisu
     Turun Metsänkävijät
     Turun Suunnistajat
     Turun Visat
     Vakka-Rasti

Parasta sarjasta:

Tulosten muoto:


Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen