XXII Nuorisoviesti ja X Sprinttiviesti 5.10.2013 Turussa [5.10.2013], Osuustulokset: C, 3. Os.


Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H21
   D21
   A
   B
   C
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
| 2,6 km | 2,9 km | Maali | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Sija
Sija LNro   Nimi Aika   viestissä   Hajonta HajSij.   Joukkue
1.301 Mikael Donner17:412.4 #27 CCC1 OK77 1
2.318 Joni Kemppi19:06+1:255.2 #5 BBA2 Rajamäen Rykmentti 2
3.349 Kari Salonen19:49+2:086.3 #18 CCB1 Helsingin Suunnistajat 3
4.305 Juha Nappu21:38+3:5710.3 #24 CBC1 Turun NMKY 1
5.342 Markku Virtala21:58+4:1713.8 #26 BCC1 Pargas IF 2
6.314 Kari Matilainen22:08+4:279.1 #16 ACB1 Helsingin Suunnistajat 2
7.315 Christoffer Hindsberg22:29+4:487.2 #26 BCC2 IF Sibbo-Vargarna 1
8.339 Ilkka Nokka22:32+4:5120.14 #17 BCB2 Rasti 88 1
9.336 Risto Ruohola22:34+4:5311.4 #20 BAC2 MS Parma 1
10.310 Juha Kiljunen22:38+4:573. #15 CBB1 Rastivarsat 3
11.324 Ville Koponen22:39+4:584. #4 ABA1 Lynx 3
12.304 Kimmo Liljeström23:38+5:5712.5 #13 ABB1 Helsingin Suunnistajat 1
13.330 Herkko Plit23:42+6:011.1 #19 AAC1 Lynx 4
14.320 Heli Ketola24:27+6:4616.6 #6 CBA2 Koovee 1
15.340 Rickard Svedberg25:09+7:2814.2 #23 BBC1 IF Sibbo-Vargarna 2
16.332 Jari Johansson25:12+7:3122.9 #24 CBC3 OK Orient 1
17.344 Tuulia Kivistö26:00+8:1918.8 #9 CCA2 IF Sibbo-Vargarna 3
18.325 Kari Koivumäki27:09+9:28   #3 CAA3 Kokkolan Suunnistajat 4
19.312 Virpi Tilli27:40+9:598.7 #17 BCB4 Lynx 2
20.348 Toni Haapala27:45+10:0423.7 #7 ACA1 Rajamäen Rykmentti 4
21.317 Jyri Mustajoki27:54+10:1315.1 #9 CCA3 Tampereen Pyrintö 1
22.343 Markus Gango28:45+11:0417.3 #10 AAB3 Vehkalahden Veikot 2
23.309 Marko Siironen29:30+11:4928.14 #20 BAC5 Kokkolan Suunnistajat 1
24.323 Jori Arrakoski30:04+12:2326.6 #8 BCA1 OK77 2
25.338 Marjo Väätäjä31:22+13:4127.11 #21 CAC4 RastiPiikkiö 1
26.308 Sakke Ahoniemi32:04+14:2321.2 #11 BAB4 Hyvinkään Rasti 6
26.347 Tom Sundbäck32:04+14:2329.10 #6 CBA4 IF Sibbo-Vargarna 4
28.307 Antti Lepola34:41+17:0019.7 #25 ACC4 Rastivarsat 2
29.327 Minna Ristimäki35:08+17:2725.7 #1 AAA3 Kalvolan Keihäs 1
30.335 Anna Hannuksela-Svahn35:38+17:5734.6 #11 BAB6 Kymin Suunnistajat 1
31.346 Seppo Varmavuo36:24+18:4348. #22 ABC3 Rajamäen Rykmentti 3
32.311 Henna Jylhä38:29+20:4844.3 #21 CAC6 Kokkolan Suunnistajat 2
33.341 Kristiina Oksanen40:24+22:4338.3 #16 ACB4 Kyrös-Rasti 2
34.351 Mika Raitola40:43+23:0224.16 #4 ABA6 Lynx 5
35.345 Noora Ahonen41:38+23:5731.3 #5 BBA6 Koovee 3
36.321 Päivi Haavisto41:53+24:1233.4 #7 ACA5 Kyrös-Rasti 1
37.334 Tiina Isolähteenmäki42:05+24:2437. #25 ACC5 Ikaalisten Nouseva-Voima 1
38.350 Virpi Kerkelä42:24+24:4342.1 #8 BCA3 Hyvinkään Rasti 7
39.328 Taina Häyhä42:35+24:5430.5 #27 CCC5 Keravan Urheilijat 3
40.326 Ulla Kallio42:51+25:1035.2 #2 BAA5 Keravan Urheilijat 2
41.313 Venla Saarela43:01+25:2045.1 #23 BBC6 Kokkolan Suunnistajat 3
42.329 Anni-Elina Koskiaho43:37+25:5643.1 #14 BBB4 Vehkalahden Veikot 1
43.303 Petra Ruponen44:31+26:5032.8 #19 AAC6 Rastivarsat 1
44.302 Sonja Vähätalo45:32+27:5139.4 #14 BBB5 Rajamäen Rykmentti 1
45.337 Pernilla Karlsson46:16+28:3536.9 #15 CBB5 Pargas IF 1
46.322 Riikka Valpuri Pohja47:42+30:0141.5 #18 CCB6 Koovee 2
47.331 Tiina Mäenpää51:42+34:0149. #13 ABB5 Kalvolan Keihäs 2
48.333 Kimmo Leinamo53:48+36:0747.2 #12 CAB4 Kalvolan Keihäs 3
49.316 Anna Saarinen55:17+37:3640.17 #10 AAB6 Keravan Urheilijat 1
50.352 Tatiana Shevchenko1:13:44+56:0346.35 #3 CAA6 Northern Wind 1
319 Jussi-Petri Hirvonenei läht.   -- Rastivarsat 4
306 Pia Calderarakesk   #12 CAB- Lynx 1

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen