XXII Nuorisoviesti ja X Sprinttiviesti 5.10.2013 Turussa [5.10.2013], Osuustulokset: C, 2. Os.


Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H21
   D21
   A
   B
   C
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
| 2,6 km | 2,9 km | Vaihto | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Sija
Sija LNro   Nimi Aika   viestissä   Hajonta HajSij.   Joukkue
1.312 Sami Isoherranen22:431.4 #4 ABA2 Lynx 2
2.330 Johanna Asklöf23:15+0:322.1 #18 CCB2 Lynx 4
3.310 Tommi Maasilta23:18+0:353.4 #2 BAA1 Rastivarsat 3
4.305 Jukka Lehtonen23:42+0:5913.23 #11 BAB1 Turun NMKY 1
5.318 Ari Enroth23:47+1:047.13 #19 AAC2 Rajamäen Rykmentti 2
6.301 Kerkko Visuri24:01+1:186.7 #14 BBB2 OK77 1
7.349 Janne Syrjäläinen24:12+1:299.9 #5 BBA3 Helsingin Suunnistajat 3
8.324 Mikke Maronen24:24+1:414.5 #21 CAC2 Lynx 3
9.346 Jarmo Laakso24:58+2:1548.3 #12 CAB1 Rajamäen Rykmentti 3
10.352 Nikolay Dmitrenko25:56+3:1311.9 #26 BCC4 Northern Wind 1
11.307 Reima Liikkanen26:05+3:2212.4 #15 CBB2 Rastivarsat 2
12.351 Annamari Heikkilä26:21+3:388.3 #21 CAC3 Lynx 5
13.325 Elina Orjala27:26+4:43   #26 BCC5 Kokkolan Suunnistajat 4
14.317 Tommi Koskinen27:30+4:4714.12 #23 BBC4 Tampereen Pyrintö 1
15.314 Mirja Matilainen27:37+4:5410. #6 CBA3 Helsingin Suunnistajat 2
16.315 Benjamin Holmgren27:44+5:015.1 #13 ABB3 IF Sibbo-Vargarna 1
17.345 Pirjo Ala-Mäyry28:36+5:5328.14 #19 AAC4 Koovee 3
18.304 Irene Turakainen29:14+6:3117.1 #3 CAA4 Helsingin Suunnistajat 1
19.320 Katri Niittymäki29:28+6:4522.6 #20 BAC4 Koovee 1
20.340 Mikaela Borgman29:53+7:1016.1 #10 AAB4 IF Sibbo-Vargarna 2
21.328 Eva Rönkkö29:57+7:1425.12 #14 BBB3 Keravan Urheilijat 3
22.343 Ari Kukkonen30:32+7:4920.4 #9 CCA5 Vehkalahden Veikot 2
23.337 Jenny Virtala30:47+8:0427.7 #2 BAA4 Pargas IF 1
24.321 Hanna Niinimäki31:12+8:2929.9 #24 CBC5 Kyrös-Rasti 1
25.339 Tuija Välimaa31:20+8:3734.11 #4 ABA4 Rasti 88 1
26.344 Agneta Boxström31:34+8:5126.4 #23 BBC5 IF Sibbo-Vargarna 3
27.308 Juha Ojanen31:47+9:0419.5 #7 ACA4 Hyvinkään Rasti 6
28.316 Mia Hakuli32:21+9:3823.1 #9 CCA6 Keravan Urheilijat 1
29.303 Elisa Kiljunen32:57+10:1424.7 #18 CCB5 Rastivarsat 1
30.326 Timo Rantanen33:16+10:3333.6 #25 ACC3 Keravan Urheilijat 2
31.332 Tatu Varjolaakso33:39+10:5631.4 #11 BAB5 OK Orient 1
32.336 Laura Laukkanen35:06+12:2315.13 #22 ABC1 MS Parma 1
32.347 Hans Holmgren35:06+12:2339.4 #20 BAC6 IF Sibbo-Vargarna 4
34.327 Saara Oripelto35:08+12:2518.10 #27 CCC4 Kalvolan Keihäs 1
35.323 Tove Jern35:11+12:2832.3 #22 ABC2 OK77 2
36.333 Matias Laakso35:26+12:4345.1 #8 BCA2 Kalvolan Keihäs 3
37.338 Pauliina Repo36:10+13:2738.2 #17 BCB5 RastiPiikkiö 1
38.322 Katja Schüle36:18+13:3536.3 #5 BBA5 Koovee 2
39.309 Raisa Virkkala36:25+13:4242.2 #22 ABC4 Kokkolan Suunnistajat 1
40.342 Oscar Arén36:46+14:0321.15 #13 ABB4 Pargas IF 2
41.334 Juulia Vehkalahti37:50+15:0737.5 #15 CBB4 Ikaalisten Nouseva-Voima 1
42.348 Kristoffer Gustafsson37:53+15:1030.18 #24 CBC6 Rajamäen Rykmentti 4
43.350 Jari Latva-Käyrä38:45+16:0243.2 #22 ABC6 Hyvinkään Rasti 7
44.302 Joela Väisänen38:51+16:0835.8 #1 AAA4 Rajamäen Rykmentti 1
45.335 Roosa Ryti41:53+19:1040.15 #7 ACA5 Kymin Suunnistajat 1
46.311 Henna Virkkala42:04+19:2147. #17 BCB6 Kokkolan Suunnistajat 2
47.341 Elisa Mattila42:53+20:1041.18 #6 CBA6 Kyrös-Rasti 2
48.313 Marjut Virkkala48:53+26:1046.16 #10 AAB5 Kokkolan Suunnistajat 3
49.329 Tuulia Kukkonen53:11+30:2844.43 #1 AAA5 Vehkalahden Veikot 1
50.331 Eeva-Liisa Laakso54:13+31:3049.1 #3 CAA5 Kalvolan Keihäs 2
51.306 Emmi Pelkonen1:14:17+51:3450.1 #8 BCA6 Lynx 1
319 Jussi-Petri Hirvonenkesk   #12 CAB- Rastivarsat 4

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen