XXII Nuorisoviesti ja X Sprinttiviesti 5.10.2013 Turussa [5.10.2013], Osuustulokset: C, 1. Os.


Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H21
   D21
   A
   B
   C
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
| 2,6 km | 2,9 km | Vaihto | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Sija
Sija LNro   Nimi Aika   viestissä   Hajonta HajSij.   Joukkue
1.329 Jarkko Heikkinen17:581.   #27 CCC2 Vehkalahden Veikot 1
2.336 Aaro Ruohola18:51+0:532.   #6 CBA1 MS Parma 1
3.330 Tom Asklöf18:53+0:553.   #5 BBA1 Lynx 4
4.315 Daniel Blomster19:12+1:144.   #3 CAA1 IF Sibbo-Vargarna 1
5.312 Juha Tilli19:17+1:195.   #21 CAC1 Lynx 2
6.342 Conny Arén19:44+1:466.   #3 CAA2 Pargas IF 2
7.310 Tatu Leirimaa20:27+2:297.   #25 ACC1 Rastivarsat 3
8.327 Tapio Ristimäki20:39+2:418.   #14 BBB1 Kalvolan Keihäs 1
9.324 Janne Kivilaakso20:59+3:019.   #17 BCB1 Lynx 3
10.314 Helena Matilainen21:59+4:0110.   #20 BAC1 Helsingin Suunnistajat 2
11.351 Kai Hilo22:57+4:5911.   #17 BCB3 Lynx 5
12.348 Rasmus Gustafsson24:11+6:1312.   #11 BAB2 Rajamäen Rykmentti 4
13.301 Tomas Ray24:13+6:1513.   #1 AAA1 OK77 1
14.308 Sami Hölttä24:17+6:1914.   #24 CBC2 Hyvinkään Rasti 6
15.340 Valtteri Alanko24:39+6:4115.   #9 CCA1 IF Sibbo-Vargarna 2
16.307 Timo Lohikainen25:19+7:2116.   #2 BAA2 Rastivarsat 2
17.303 Juho Kuoppamäki25:22+7:2417.   #5 BBA4 Rastivarsat 1
18.304 Åge Liljeström25:23+7:2518.   #26 BCC3 Helsingin Suunnistajat 1
18.349 Heidi Salonen25:23+7:2518.   #19 AAC3 Helsingin Suunnistajat 3
20.318 Johanna Kemppi25:25+7:2720.   #18 CCB3 Rajamäen Rykmentti 2
20.352 Denis Eltsov25:25+7:2720.   #13 ABB2 Northern Wind 1
22.316 Marko Pirinen25:26+7:2822.   #23 BBC2 Keravan Urheilijat 1
23.341 Heidi Sarvijärvi25:34+7:3623.   #20 BAC3 Kyrös-Rasti 2
24.343 Anniina Heikkinen25:48+7:5024.   #23 BBC3 Vehkalahden Veikot 2
25.335 Peter Svahn26:04+8:0625.   #24 CBC4 Kymin Suunnistajat 1
26.317 Sami Mustajoki26:07+8:0926.   #10 AAB1 Tampereen Pyrintö 1
27.302 Lauri Laajaniemi26:19+8:2127.   #27 CCC3 Rajamäen Rykmentti 1
28.320 Minna Konttila28:15+10:1728.   #16 ACB2 Koovee 1
29.323 Heidi Torp-Donner28:17+10:1929.   #12 CAB2 OK77 2
30.313 Pekka Rantala28:30+10:3230.   #9 CCA4 Kokkolan Suunnistajat 3
30.344 Caroline Holmgren28:30+10:3230.   #10 AAB2 IF Sibbo-Vargarna 3
32.334 Harri Vehkalahti28:41+10:4332.   #2 BAA3 Ikaalisten Nouseva-Voima 1
33.322 Juha Ketola29:13+11:1533.   #19 AAC5 Koovee 2
34.337 Johanna Brink29:24+11:2634.   #25 ACC2 Pargas IF 1
35.332 Teemu Silvennoinen29:28+11:3035.   #7 ACA2 OK Orient 1
36.305 Sami Aalto29:35+11:3736.   #7 ACA3 Turun NMKY 1
37.328 Mari Rantanen30:03+12:0537.   #1 AAA2 Keravan Urheilijat 3
38.321 Liisa Naskali30:09+12:1138.   #11 BAB3 Kyrös-Rasti 1
39.326 Katri Pirinen30:15+12:1739.   #15 CBB3 Keravan Urheilijat 2
40.338 Anne Järvinen30:23+12:2540.   #4 ABA3 RastiPiikkiö 1
41.350 Ville Jumppanen32:14+14:1641.   #12 CAB3 Hyvinkään Rasti 7
42.345 Lotta Salonen32:23+14:2542.   #18 CCB4 Koovee 3
43.347 Christa Borgman32:36+14:3843.   #16 ACB3 IF Sibbo-Vargarna 4
44.309 Kim Biskop32:40+14:4244.   #6 CBA5 Kokkolan Suunnistajat 1
45.339 Laura Korpela33:36+15:3845.   #21 CAC5 Rasti 88 1
46.333 Heikki Aumo36:48+18:5046.   #22 ABC5 Kalvolan Keihäs 3
47.311 Emilia Kaustinen39:48+21:5047.   #4 ABA5 Kokkolan Suunnistajat 2
48.319 Kaisu Kyrö43:06+25:0848.   #8 BCA4 Rastivarsat 4
49.306 Henriikka Tilli47:37+29:3949.   #22 ABC7 Lynx 1
50.331 Hanna Leinamo48:38+30:4050.   #26 BCC6 Kalvolan Keihäs 2
51.346 Päivi Varmavuo1:10:14+52:1651.   #8 BCA5 Rajamäen Rykmentti 3
325 Tommi Viitasaarihyl.   #13 ABB- Kokkolan Suunnistajat 4

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen