XXII Nuorisoviesti ja X Sprinttiviesti 5.10.2013 Turussa [5.10.2013], Hajontatulokset: B-sarja TR /#4 BB


Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H21
   D21
   A
   B
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
       4. Os.
   C
| Tulokset | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Sija Os.
Sija LNro   Nimi Aika   viestissä   Os.   sija   Joukkue
1.112 Niilo Syrjälä9:593.   1 3 /96 Lounais-Hämeen Rasti 1
2.101 Paavo Heinonen10:56+572. 4 4 /92 Helsingin Suunnistajat 1
3.104 Casper Fingerroos11:31+1:3214.   1 14 /96 Paimion Rasti 1
4.116 Matias Maronen11:35+1:3615.   1 15 /96 Lynx 1
5.117 Heta Virtanen11:57+1:588.4 4 9 /92 Hämeenlinnan Suunnistajat 1
6.109 Joel Schüle12:06+2:076.3 4 10 /92 Koovee 1
7.105 Venla Annala12:08+2:0913.6 4 11 /92 Kangasala SK 2
8.108 Matias Rantanen12:14+2:1525.   1 25 /96 Keravan Urheilijat 1
8.180 Olli Koskinen12:14+2:1525.   1 25 /96 Hiidenkiertäjät 2
10.141 Ilmari Aho12:24+2:257.3 4 13 /92 Valkeakosken Haka 1
11.144 Olli Koivumäki12:25+2:2628.   1 28 /96 Kokkolan Suunnistajat 1
12.125 Lauri Naskali12:31+2:3214.4 4 15 /92 Kyrös-Rasti 1
13.157 Oona Luoma12:40+2:4115.1 4 16 /92 Ulvilan Ura 1
14.124 Aleksanteri Hiiro13:08+3:0942.   1 42 /96 Rajamäen Rykmentti 2
15.136 Samuli Rousku13:11+3:1244.   1 44 /96 MS Parma 2
16.128 Veikka Virtanen13:13+3:1446.   1 46 /96 Angelniemen Ankkuri 2
17.132 Sonja Leinamo13:20+3:2151.   1 51 /96 Kalvolan Keihäs 1
18.160 Ville Tiirikainen13:38+3:3955.   1 55 /96 Ulvilan Ura 2
19.152 Seela Nurmi13:59+4:0058.   1 58 /96 Rajamäen Rykmentti 3
20.156 Nora Riitaoja14:00+4:0159.   1 59 /96 Länsi-Lavian Loiske 1
21.172 Ronja Kemppainen14:04+4:0560.   1 60 /96 Angelniemen Ankkuri 4
22.196 Valtteri Lainio14:18+4:1962.   1 62 /96 Turun Suunnistajat 1
23.120 Antti Sorsa14:30+4:3167.   1 68 /96 Tuusulan Voima-Veikot 1
24.148 Anna Korhonen14:54+4:5570.   1 71 /96 IF Sibbo-Vargarna 1
25.176 Robert Biskop14:55+4:5671.   1 72 /96 Kokkolan Suunnistajat 2
26.153 Maj Lönnfeldt15:58+5:5948.10 4 44 /92 OK77 1
27.197 Noora Neuvonen16:06+6:0733.3 4 46 /92 Turun Suunnistajat 2
28.137 Henri Kukkonen16:09+6:1035.6 4 47 /92 Vehkalahden Veikot 1
29.168 Iida Niemi16:16+6:1778.   1 79 /96 Kalvolan Keihäs 3
30.113 Mikko Kuusisto16:33+6:3429.3 4 50 /92 Angelniemen Ankkuri 1
31.161 Aleksandra Rautiainen16:36+6:3758.5 4 51 /92 Angelniemen Ankkuri 3
32.164 Eero Turkkila16:56+6:5785.   1 86 /96 Espoon Suunta 5
33.181 Minea Korhonen17:15+7:1672.2 4 55 /92 Mäntsälän Urheilijat 2
34.177 Tuomas Rokka17:21+7:2275.5 4 57 /92 Lounais-Hämeen Rasti 3
35.173 Markus Sojakka17:30+7:3168.1 4 60 /92 Helsingin Suunnistajat 6
36.189 Lauri Kaleva17:58+7:5971.3 4 61 /92 Lounais-Hämeen Rasti 4
37.188 Emil Santa-Nokki19:11+9:1287.   1 88 /96 Ulvilan Ura 3
38.121 Matti Rintanen19:13+9:1450.4 4 67 /92 Kangasala SK 3
39.145 Siri Lindroos19:50+9:5188.3 4 69 /92 OK Raseborg 1
40.165 Aino-Sofia Juurijärvi19:59+10:0059.5 4 71 /92 Ikaalisten Nouseva-Voima 1
41.200 Roosa Sojakka20:59+11:0088.   1 89 /96 IF Sibbo-Vargarna 3
42.184 Sini Viitala21:13+11:1489.   1 90 /96 Rasti-Nokia 2
43.192 Miika Koho21:16+11:1790.   1 91 /96 Rajamäen Rykmentti 5
44.129 Aleksi Karttila22:37+12:3831.23 4 76 /92 MS Parma 1
45.169 Otto Soini22:55+12:5670.13 4 79 /92 Kymin Suunnistajat 2
46.140 Seela Korpisaari24:34+14:3594.   1 95 /96 Hyvinkään Rasti 3
47.133 Venla Imberg25:22+15:2363.36 4 88 /92 Rastikarhut 2
48.185 Venla Kerkelä31:47+21:4891.2 4 90 /92 Hyvinkään Rasti 5

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen