XXII Nuorisoviesti ja X Sprinttiviesti 5.10.2013 Turussa [5.10.2013], Hajontatulokset: B-sarja TR /#3 AB


Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H21
   D21
   A
   B
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
       4. Os.
   C
| Tulokset | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Sija Os.
Sija LNro   Nimi Aika   viestissä   Os.   sija   Joukkue
1.106 Ilari Haltia9:571.2 4 1 /92 Rajamäen Rykmentti 1
2.107 Aino Rantala10:20+238.   1 8 /96 Ounasvaaran Hiihtoseura 1
3.178 Wille Laitamäki10:54+574.1 4 3 /92 Hiidenkiertäjät 1
4.114 Leo Matinheikki11:18+1:215.6 4 6 /92 Tampereen Pyrintö 1
5.119 Lauri Puupponen11:37+1:4017.   1 17 /96 Espoon Suunta 3
6.111 Liisa Raasakka11:39+1:4220.   1 20 /96 Espoon Suunta 1
7.195 Juho Kangas12:12+2:1524.   1 24 /96 Lapuan Virkiä 1
8.130 Iivari Willman12:19+2:2212.3 4 12 /92 Rastikarhut 1
9.155 Viktor Asklöf12:27+2:3030.   1 30 /96 Lynx 3
10.142 Venla Salonen12:29+2:3220.25 4 14 /92 Helsingin Suunnistajat 4
11.115 Aapo Maasilta12:30+2:3332.   1 32 /96 Rastivarsat 1
12.187 Anniina Murto12:35+2:3833.   1 33 /96 Rastikarhut 3
13.103 Atte Ikola12:40+2:4334.   1 34 /96 Helsingin Suunnistajat 2
14.131 Luca Kallela12:52+2:5537.   1 37 /96 Helsingin Suunnistajat 3
15.167 Oskar Haapala13:10+3:1343.   1 43 /96 Rajamäen Rykmentti 4
15.194 Lena Brusova13:10+3:1318.3 4 20 /92 Northern Wind
17.102 Vilhelm Toivonen13:31+3:3410.3 4 22 /92 Kangasala SK 1
18.123 Olga Koskinen13:36+3:3954.   1 54 /96 Kangasala SK 4
19.139 Kerttu Peura13:58+4:0157.   1 57 /96 Espoon Suunta 4
20.118 Emil Laaksonen14:20+4:2355.12 4 28 /92 Espoon Suunta 2
20.159 Aleksi Välimaa14:20+4:23ulkop.   1 63 /96 Rasti 88 / AuVa 1
20.183 Lauri Isokallio14:20+4:2363.   1 63 /96 Rasti-Nokia 1
23.127 Vilma Pesu14:21+4:2464.   1 65 /96 Tampereen Pyrintö 2
24.143 Lumi Myllymäki14:26+4:2965.   1 66 /96 Kyrös-Rasti 2
25.190 Pinja Jutila14:27+4:3034.16 4 30 /92 Rastikarhut 4
26.171 Leo Haanpää14:28+4:3166.   1 67 /96 Paimion Rasti 2
27.126 Aino Asklöf14:55+4:5816.3 4 37 /92 Lynx 2
28.138 Evert Gango15:01+5:0430.13 4 39 /92 Kymin Suunnistajat 1
29.147 Heta Koskela15:44+5:4775.   1 76 /96 Hyvinkään Rasti 4
30.163 Saara Tuomisto15:54+5:5776.   1 77 /96 MS Parma 3
31.174 Benjamin Saarela15:55+5:5866.10 4 42 /92 Lounais-Hämeen Rasti 2
32.135 Netta Leppänen16:19+6:2279.   1 80 /96 Kalvolan Keihäs 2
32.151 Kia Pöytäkivi16:19+6:2279.   1 80 /96 Valkeakosken Haka 2
34.179 Kerttu Kohonen16:30+6:3381.   1 82 /96 Rasti-Lukko 1
35.175 Marianna Yliniemelä16:37+6:4082.   1 83 /96 IF Sibbo-Vargarna 2
36.191 Juho Koivu16:40+6:4383.   1 84 /96 Ulvilan Ura 4
36.199 Liina Laitamäki16:40+6:4383.   1 84 /96 Hämeenlinnan Suunnistajat 2
38.162 Lenni Väisänen17:00+7:0349.6 4 54 /92 Helsingin Suunnistajat 5
39.198 Kalle Hirviniemi17:15+7:1881.3 4 55 /92 Turun Suunnistajat 3
40.166 Salla Isoherranen18:30+8:3380.1 4 63 /92 Lynx 4
41.122 Visa Salonen22:47+12:5046.26 4 77 /92 Koovee 2
41.134 Reetta Ketola22:47+12:5082.7 4 77 /92 Koovee 3
43.110 Jill Laurén22:58+13:0160.28 4 80 /92 Pargas IF 1
44.170 Verneri Asell23:12+13:1557.32 4 81 /92 Ikaalisten Nouseva-Voima 2
45.150 Tuomas Ruuskanen23:13+13:1652.30 4 82 /92 Mäntsälän Urheilijat 1
46.186 Gavin Brock24:59+15:0279.20 4 85 /92 Kokkolan Suunnistajat 3
47.154 Ida Vapalahti32:06+22:0990.1 4 91 /92 Vehkalahden Veikot 2

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen