XXII Nuorisoviesti ja X Sprinttiviesti 5.10.2013 Turussa [5.10.2013], Hajontatulokset: B-sarja TR /#2 BA


Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H21
   D21
   A
   B
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
       4. Os.
   C
| Tulokset | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Sija Os.
Sija LNro   Nimi Aika   viestissä   Os.   sija   Joukkue
1.102 Emil Piippo9:531.   1 1 /96 Kangasala SK 1
2.114 Olli Mustajoki10:22+299.   1 9 /96 Tampereen Pyrintö 1
3.110 Lucas Bergström10:28+3511.   1 11 /96 Pargas IF 1
4.138 Akseli Virtanen10:30+3712.   1 12 /96 Kymin Suunnistajat 1
5.103 Anton Hamppu11:12+1:198.6 4 5 /92 Helsingin Suunnistajat 2
6.174 Juho Mäkinen11:35+1:4215.   1 15 /96 Lounais-Hämeen Rasti 2
7.178 Rasmus Toivanen11:38+1:4519.   1 19 /96 Hiidenkiertäjät 1
8.122 Kristian Ketola11:40+1:4721.   1 21 /96 Koovee 2
9.194 Vitaliy Ivanov11:43+1:5022.   1 22 /96 Northern Wind
10.106 Ilari Laakso11:57+2:0423.   1 23 /96 Rajamäen Rykmentti 1
11.130 Otso Huhtala12:29+2:3631.   1 31 /96 Rastikarhut 1
12.179 Timi Niemensivu12:51+2:5853.18 4 18 /92 Rasti-Lukko 1
13.150 Kristian Rosenblad13:02+3:0940.   1 40 /96 Mäntsälän Urheilijat 1
14.126 Pauli Häkli13:14+3:2147.   1 47 /96 Lynx 2
15.186 Ella Siironen13:15+3:2248.   1 48 /96 Kokkolan Suunnistajat 3
15.198 Leevi Röntynen13:15+3:2248.   1 48 /96 Turun Suunnistajat 3
17.118 Saana Munck13:45+3:5256.   1 56 /96 Espoon Suunta 2
18.195 Niilo Niska13:59+4:0626.9 4 25 /92 Lapuan Virkiä 1
19.170 Susanna Koskensalo14:15+4:2261.   1 61 /96 Ikaalisten Nouseva-Voima 2
20.119 Olli Tiainen14:27+4:3447.15 4 30 /92 Espoon Suunta 3
21.115 Emmi Kiljunen14:28+4:3528.3 4 32 /92 Rastivarsat 1
21.131 Veera Turakainen14:28+4:3527.3 4 32 /92 Helsingin Suunnistajat 3
23.190 Tuomas Luontola14:33+4:4068.   1 69 /96 Rastikarhut 4
24.162 Aapo Roininen14:35+4:4269.   1 70 /96 Helsingin Suunnistajat 5
25.199 Kaisa Keränen14:39+4:4640.11 4 34 /92 Hämeenlinnan Suunnistajat 2
26.159 Sini Saarinen14:47+4:54ulkop.   4 35 /92 Rasti 88 / AuVa 1
27.163 Henna Laukkanen14:48+4:5561.9 4 36 /92 MS Parma 3
28.142 Elli Salonen14:56+5:0372.   1 73 /96 Helsingin Suunnistajat 4
29.139 Mikko Määttälä15:04+5:1156.9 4 40 /92 Espoon Suunta 4
30.134 Oliver Schüle15:06+5:1374.   1 75 /96 Koovee 3
31.187 Iida Lahti15:55+6:0241.7 4 42 /92 Rastikarhut 3
32.143 Wilhelmiina Liuksiala15:58+6:0531.8 4 44 /92 Kyrös-Rasti 2
33.191 Lotta Koivula16:20+6:2764.8 4 49 /92 Ulvilan Ura 4
34.167 Kaisla Seppälä16:52+6:5945.7 4 52 /92 Rajamäen Rykmentti 4
35.183 Sara Talvitie16:58+7:0536.7 4 53 /92 Rasti-Nokia 1
36.155 Pauliina Tilli17:26+7:3343.1 4 59 /92 Lynx 3
37.154 Kiia Jokela18:18+8:2586.   1 87 /96 Vehkalahden Veikot 2
38.147 Veeti Vesterinen18:30+8:3754.2 4 63 /92 Hyvinkään Rasti 4
39.151 Ella Filppula19:31+9:3877.4 4 68 /92 Valkeakosken Haka 2
40.171 Alina Löytönen20:08+10:1565.4 4 72 /92 Paimion Rasti 2
41.135 Sanna Virtanen21:26+11:3373.9 4 74 /92 Kalvolan Keihäs 2
42.158 Otso Kettunen21:27+11:3491.   1 92 /96 Rastivarsat 2
43.166 Eemil Peltola21:31+11:3892.   1 93 /96 Lynx 4
44.111 Aku Koskenvuo22:08+12:1551.27 4 75 /92 Espoon Suunta 1
45.107 Elviira Ruuska23:31+13:3837.32 4 83 /92 Ounasvaaran Hiihtoseura 1
46.127 Villa Mustajoki24:50+14:5762.34 4 84 /92 Tampereen Pyrintö 2
47.175 Ellen Sillman27:55+18:0285.19 4 89 /92 IF Sibbo-Vargarna 2

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen