XXII Nuorisoviesti ja X Sprinttiviesti 5.10.2013 Turussa [5.10.2013], Hajontatulokset: B-sarja TR /#1 AA


Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H21
   D21
   A
   B
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
       4. Os.
   C
| Tulokset | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Sija Os.
Sija LNro   Nimi Aika   viestissä   Os.   sija   Joukkue
1.129 Niklas Ekström9:562.   1 2 /96 MS Parma 1
2.101 Lauri Syrjäläinen9:59+33.   1 3 /96 Helsingin Suunnistajat 1
3.113 Antti Reiman10:06+105.   1 5 /96 Angelniemen Ankkuri 1
4.109 Vertti Laitinen10:08+126.   1 6 /96 Koovee 1
5.157 Sanni Haikonen10:17+217.   1 7 /96 Ulvilan Ura 1
6.116 Hanne Hilo10:20+243.1 4 2 /92 Lynx 1
7.117 Outi Haikama10:25+2910.   1 10 /96 Hämeenlinnan Suunnistajat 1
8.141 Seeti Salonen11:28+1:3213.   1 13 /96 Valkeakosken Haka 1
9.137 Ida Heikkinen11:37+1:4117.   1 17 /96 Vehkalahden Veikot 1
10.132 Aino Ristimäki11:46+1:5011.6 4 7 /92 Kalvolan Keihäs 1
11.196 Kalle Kinnala11:51+1:5539.21 4 8 /92 Turun Suunnistajat 1
12.133 Iisa Jutila12:14+2:1825.   1 25 /96 Rastikarhut 2
13.165 Saana Sarkonen12:26+2:3029.   1 29 /96 Ikaalisten Nouseva-Voima 1
14.189 Venni Silmälä12:40+2:4434.   1 34 /96 Lounais-Hämeen Rasti 4
15.125 Ennimaria Järventausta12:42+2:4636.   1 36 /96 Kyrös-Rasti 1
16.140 Lauri Aaltonen12:48+2:5276.10 4 17 /92 Hyvinkään Rasti 3
17.161 Timur Emaldynov12:56+3:0038.   1 38 /96 Angelniemen Ankkuri 3
18.124 Artturi Hiiro13:00+3:0424.20 4 19 /92 Rajamäen Rykmentti 2
18.169 Onni Vepsäläinen13:00+3:0439.   1 39 /96 Kymin Suunnistajat 2
20.181 Oula Pelkonen13:03+3:0741.   1 41 /96 Mäntsälän Urheilijat 2
21.197 Irma Silander13:12+3:1645.   1 45 /96 Turun Suunnistajat 2
22.177 Jussi Mattila13:17+3:2150.   1 50 /96 Lounais-Hämeen Rasti 3
23.121 Pyry Anttila13:22+3:2652.   1 52 /96 Kangasala SK 3
24.105 Linda Sainio13:23+3:2753.   1 53 /96 Kangasala SK 2
25.160 Aino Ojala13:28+3:3221.16 4 21 /92 Ulvilan Ura 2
26.136 Essi Valtonen13:36+3:4023.15 4 23 /92 MS Parma 2
27.108 Tapio Saarinen13:46+3:5022.12 4 24 /92 Keravan Urheilijat 1
28.104 Essi Hölsö14:07+4:1119.4 4 26 /92 Paimion Rasti 1
29.180 Anna Tulonen14:10+4:1425.8 4 27 /92 Hiidenkiertäjät 2
30.148 Venla Nieminen14:21+4:2538.15 4 29 /92 IF Sibbo-Vargarna 1
31.173 Armi Kosunen14:56+5:0072.   1 73 /96 Helsingin Suunnistajat 6
32.120 Oskari Jacobsson15:00+5:0474.8 4 38 /92 Tuusulan Voima-Veikot 1
33.152 Emma Varmavuo15:05+5:0967.12 4 41 /92 Rajamäen Rykmentti 3
34.153 Petter Cornér16:09+6:1377.   1 78 /96 OK77 1
35.144 Venla Venetjoki16:11+6:1542.7 4 48 /92 Kokkolan Suunnistajat 1
36.172 Jani Ahonen17:22+7:2684.1 4 58 /92 Angelniemen Ankkuri 4
37.176 Senja Verronen18:16+8:2078. 4 62 /92 Kokkolan Suunnistajat 2
38.156 Emma Vehkalahti18:38+8:4244.5 4 65 /92 Länsi-Lavian Loiske 1
39.192 Viona Väisänen18:43+8:4783. 4 66 /92 Rajamäen Rykmentti 5
40.112 Akseli Julkunen19:51+9:5517.16 4 70 /92 Lounais-Hämeen Rasti 1
41.164 Valtteri Seppo20:46+10:5086.2 4 73 /92 Espoon Suunta 5
42.145 Johan Bussman23:17+13:2193.   1 94 /96 OK Raseborg 1
43.128 Kaisa Kaartinen25:06+15:1069.23 4 86 /92 Angelniemen Ankkuri 2
44.188 Annika Tarkkanen25:10+15:1487. 4 87 /92 Ulvilan Ura 3
45.185 Nea Åberg25:51+15:5595.   1 96 /96 Hyvinkään Rasti 5
46.168 Tuomas Leinamo36:43+2:4789.12 4 92 /92 Kalvolan Keihäs 3

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen