XXII Nuorisoviesti ja X Sprinttiviesti 5.10.2013 Turussa [5.10.2013], Osuustulokset: A, 6. Os.


Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H21
   D21
   A
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
       4. Os.
       5. Os.
       6. Os.
       7. Os.
   B
   C
| 2,2 km | 2,7 km | Vaihto | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Sija
Sija LNro   Nimi Aika   viestissä   Hajonta HajSij.   Joukkue
1.13 Mikko Ahola14:478.6 #12 DC1 Kangasala SK 1
2.1 Miika Tala15:24+0:371.1 #16 DD1 Helsingin Suunnistajat 1
3.41 Eero Jalli16:01+1:142.1 #8 DB1 MS Parma 1
4.4 Jonathan Ray16:31+1:446.5 #15 CD1 OK77 1
5.9 Anni Haanpää16:41+1:544.1 #8 DB2 Tampereen Pyrintö 1
6.15 Vili Mähönen17:05+2:187.3 #10 BC1 Tampereen Pyrintö 2
7.12 Aleks Hiidenhovi17:14+2:2723.5 #7 CB1 Lounais-Hämeen Rasti 1
8.11 Lassi Kuva17:17+2:3014.5 #6 BB1 Rastivarsat 1
9.56 Edvin Kuokkanen17:35+2:48   #3 CA1 Turun Suunnistajat 2
10.3 Lauri Heinaro17:45+2:583.1 #14 BD2 Espoon Suunta 1
11.35 Josefina Sundman17:54+3:075.2 #14 BD3 Hiidenkiertäjät 1
12.10 Sakari Puolakanaho18:19+3:3215.2 #5 AB3 Hyvinkään Rasti 1
13.54 Matte Kontola18:21+3:349. #1 AA2 Lapuan Virkiä 1
14.6 Algot Silvennoinen18:32+3:4540.3 #1 AA3 OK Orient 1
15.24 Eemi Konttila18:37+3:5019.2 #3 CA2 Koovee 2
16.2 Lauri Ketola18:45+3:58   #13 AD1 Koovee 1
17.7 Saku Hakulinen18:52+4:0510.2 #2 BA2 Vehkalahden Veikot 1
18.43 Jasmiina Rantala19:09+4:2220.2 #6 BB4 Rasti-Lukko 1
19.48 Kimmo Kontio19:37+4:50   #11 CC2 Kangasala SK 2
20.39 Anni Kivilaakso19:51+5:0411.5 #2 BA4 Lynx 1
21.53 Tatayana Krylova19:53+5:0635.6 #4 DA2 Northern Wind 1
22.30 Maria Niemi20:11+5:2418. #9 AC6 Espoon Suunta 2
23.25 Aaro Haikonen20:31+5:4427.7 #8 DB8 Ulvilan Ura 1
24.36 Väinö Johansson20:38+5:5131.9 #15 CD3 Kalvolan Keihäs 1
25.55 Laura Jerkku20:57+6:1032.7 #2 BA5 Turun Suunnistajat 1
26.28 Anni Pakkanen20:58+6:11   #7 CB6 IF Sibbo-Vargarna 1
27.44 Juho Mäki21:09+6:2225.1 #7 CB7 Rasti 88 1
28.18 Selja Kaartinen21:39+6:5222.1 #13 AD6 Angelniemen Ankkuri 1
29.19 Venla Kääriä21:42+6:55   #14 BD8 Kymin Suunnistajat 1
30.16 Elsi Pöllänen22:08+7:2113.1 #11 CC7 Helsingin Suunnistajat 2
31.5 Laura Holmberg22:45+7:5816. #4 DA5 Rastikarhut 1
32.8 Hanna-Mari Saalo22:54+8:0712.5 #3 CA11 Mäntsälän Urheilijat 1
33.14 Jenna Lehtinen23:38+8:5117.2 #9 AC10 Hämeenlinnan Suunnistajat 1
34.27 Nora Lindroos24:04+9:1728.3 #6 BB12 OK Raseborg 1
35.46 Aino Reiman24:42+9:55ulkop.   #9 AC11 AngA 2 / SuSi 2
36.20 Salla Päivähonka24:59+10:1226.1 #15 CD11 Rastivarsat 2
37.17 Iida Varmavuo25:00+10:1324.4 #16 DD9 Rajamäen Rykmentti 1
38.31 Sanni Heikkinen25:02+10:1533.4 #10 BC10 Helsingin Suunnistajat 3
39.23 Erika Kaustinen25:31+10:44   #2 BA10 Kokkolan Suunnistajat 1
40.51 Neea Kormu26:49+12:0230. #14 BD13 Vehkalahden Veikot 2
41.50 Olli Vähtäri27:54+13:0744.2 #13 AD13 Rastikarhut 2
42.34 Ella Kaukonen28:11+13:2437.1 #13 AD14 Espoon Suunta 3
43.38 Anna Itkonen29:16+14:29   #1 AA12 Kyrös-Rasti 1
44.52 Toivo Hursti29:21+14:3447.1 #15 CD14 Espoon Suunta 4
45.45 Taneli Lehtonen30:01+15:1446.1 #12 DC11 Tuusulan Voima-Veikot 1
46.26 Nea Isolähteenmäki30:16+15:2936.3 #5 AB12 Ikaalisten Nouseva-Voima 1
47.47 Viivi Vesterinen30:42+15:5541.1 #10 BC12 Hyvinkään Rasti 2
48.42 Tuomo Haapala30:49+16:0229.5 #5 AB13 Paimion Rasti 1
49.49 Elina Heinonen31:46+16:5921.8 #16 DD12 MS Parma 2
50.37 Inkalilja Pirinen34:23+19:3639.4 #4 DA13 Keravan Urheilijat 1
51.40 Sanni Tenho34:30+19:4342.2 #3 CA13 Länsi-Lavian Loiske 1
52.33 Julia Lönnfeldt34:47+20:0043.2 #16 DD14 OK77 2
53.21 Anne Penttilä34:50+20:0334.7 #4 DA14 Hämeenlinnan Suunnistajat 2
54.22 Rasmus Mäkipää36:22+21:3538.9 #1 AA14 Rasti-Nokia 1
55.32 Outi Savisaari54:39+39:5245.9 #11 CC14 Tampereen Pyrintö 3
29 Laura Kylmälähyl.   #12 DC- Mäntsälän Urheilijat 2

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen