XXII Nuorisoviesti ja X Sprinttiviesti 5.10.2013 Turussa [5.10.2013], Osuustulokset: A, 5. Os.


Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H21
   D21
   A
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
       4. Os.
       5. Os.
       6. Os.
       7. Os.
   B
   C
| 2,2 km | 2,7 km | Vaihto | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Sija
Sija LNro   Nimi Aika   viestissä   Hajonta HajSij.   Joukkue
1.35 Juuso Viskari17:113.4 #9 AC2 Hiidenkiertäjät 1
2.15 Juha Lilja17:59+0:4810.8 #5 AB2 Tampereen Pyrintö 2
3.3 Emilia Ståhlberg18:15+1:044.1 #9 AC4 Espoon Suunta 1
4.9 Lasse Viilo18:47+1:365. #3 CA3 Tampereen Pyrintö 1
5.41 Essi Rantanen18:53+1:421. #3 CA4 MS Parma 1
6.12 Vili Silmälä18:56+1:4528.8 #2 BA3 Lounais-Hämeen Rasti 1
7.1 Topias Niemi18:57+1:462.1 #11 CC1 Helsingin Suunnistajat 1
8.16 Henri Malmberg19:11+2:0012.4 #6 BB5 Helsingin Suunnistajat 2
9.4 Eljas Talja19:16+2:0511. #10 BC3 OK77 1
10.56 Alli Haavisto19:52+2:41   #14 BD5 Turun Suunnistajat 2
11.8 Roosa Pelkonen20:15+3:047.2 #14 BD6 Mäntsälän Urheilijat 1
11.54 Eeli Kontola20:15+3:049.1 #16 DD3 Lapuan Virkiä 1
13.34 Mikael Rautio20:34+3:2338.3 #12 DC5 Espoon Suunta 3
13.39 Heidi Plit20:34+3:236.2 #13 AD3 Lynx 1
15.55 Johanna Siltanen20:37+3:2639.4 #13 AD4 Turun Suunnistajat 1
16.23 Peetu Rantala20:38+3:27   #13 AD5 Kokkolan Suunnistajat 1
17.30 Oona Paloheimo20:48+3:3718.4 #8 DB9 Espoon Suunta 2
18.49 Anniina Aaltonen20:58+3:4713.1 #11 CC6 MS Parma 2
19.14 Meiju Lehtinen21:05+3:5415. #8 DB10 Hämeenlinnan Suunnistajat 1
19.38 Atte Mattila21:05+3:54   #16 DD5 Kyrös-Rasti 1
21.5 Samuli Mäkilä21:34+4:2316.3 #15 CD4 Rastikarhut 1
21.10 Wertti Autio21:34+4:2317.3 #4 DA3 Hyvinkään Rasti 1
21.13 Jeremias Joutsensaari21:34+4:2314.2 #7 CB8 Kangasala SK 1
24.19 Väinö Kotro21:46+4:35   #9 AC7 Kymin Suunnistajat 1
25.7 Miina Ruoti22:08+4:578.4 #13 AD8 Vehkalahden Veikot 1
26.24 Susanna Suojanen22:14+5:0321.7 #14 BD10 Koovee 2
27.31 Leevi Väisänen22:21+5:1037.2 #5 AB5 Helsingin Suunnistajat 3
28.25 Milla Lagerroos22:25+5:1434.4 #3 CA10 Ulvilan Ura 1
29.11 Ella Hyvärinen22:29+5:1819. #1 AA7 Rastivarsat 1
30.20 Eveliina Lohikainen22:35+5:2425.6 #10 BC6 Rastivarsat 2
31.48 Miina Rautakorpi23:29+6:18   #6 BB11 Kangasala SK 2
32.36 Katariina Aumo23:37+6:2640. #10 BC8 Kalvolan Keihäs 1
33.18 Renja Roos23:41+6:3023.1 #12 DC8 Angelniemen Ankkuri 1
34.53 Anna Skobeleva23:54+6:4341.3 #15 CD8 Northern Wind 1
35.29 Milla Kärkkäinen23:55+6:4432.1 #7 CB10 Mäntsälän Urheilijat 2
36.22 Sarianna Pinola24:04+6:5329.3 #16 DD8 Rasti-Nokia 1
37.26 Jenny Vehkalahti24:09+6:5833.2 #4 DA7 Ikaalisten Nouseva-Voima 1
38.42 Sebastian Fingerroos24:12+7:0124.1 #4 DA9 Paimion Rasti 1
39.37 Tommi Hirvonen24:31+7:2035.1 #15 CD9 Keravan Urheilijat 1
40.32 Antti Paasi24:43+7:3236.1 #6 BB13 Tampereen Pyrintö 3
41.17 Verner Vähätalo25:10+7:5920.3 #11 CC9 Rajamäen Rykmentti 1
42.44 Emilia Välimaa25:11+8:0026. #2 BA9 Rasti 88 1
43.33 Julia Ståhle25:18+8:0745.2 #11 CC10 OK77 2
44.50 Erik Kesti25:23+8:1246.3 #12 DC10 Rastikarhut 2
45.21 Matias Lautamäki25:52+8:4127. #15 CD13 Hämeenlinnan Suunnistajat 2
46.46 Henna Ylimaa26:54+9:43ulkop.   #8 DB14 AngA 2 / SuSi 2
47.6 Eelis Johansson27:22+10:1143.3 #16 DD11 OK Orient 1
48.43 Jemina Pihala27:32+10:2122.1 #1 AA10 Rasti-Lukko 1
49.51 Jutta Ojala27:35+10:2430. #9 AC13 Vehkalahden Veikot 2
50.40 Kalle Vehkalahti29:55+12:4444.1 #14 BD14 Länsi-Lavian Loiske 1
51.27 Pia Bussman30:09+12:5831.2 #1 AA13 OK Raseborg 1
52.47 Santeri Latva-Käyrä31:09+13:5842. #5 AB14 Hyvinkään Rasti 2
53.45 Hanna Malinen33:12+16:0147.1 #7 CB14 Tuusulan Voima-Veikot 1
54.52 Saara Pernu38:37+21:2648.2 #10 BC14 Espoon Suunta 4
2 Eetu Pohjahyl.   #12 DC- Koovee 1
28 Niilo Melkashyl.   #2 BA- IF Sibbo-Vargarna 1

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen