XXII Nuorisoviesti ja X Sprinttiviesti 5.10.2013 Turussa [5.10.2013], Osuustulokset: A, 3. Os.


Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin, katso muiden reittejä ja suorita animaatio suorituksista.

Sarjat
   Kilpailutiedot
   H21
   D21
   A
       1. Os.
       2. Os.
       3. Os.
       4. Os.
       5. Os.
       6. Os.
       7. Os.
   B
   C
| 2,2 km | 2,7 km | Vaihto | Rajaukset (Lehdistötulokset) | Tulostettava sivu

Sija
Sija LNro   Nimi Aika   viestissä   Hajonta HajSij.   Joukkue
1.41 Eero Lapila16:543.10 #9 AC1 MS Parma 1
2.1 Ville Mannonen17:21+0:272.7 #1 AA1 Helsingin Suunnistajat 1
3.2 Otso Westerlund17:25+0:317.15 #2 BA1 Koovee 1
4.39 Tuuli Heikkilä17:37+0:436.10 #7 CB2 Lynx 1
4.54 Valtteri Niska17:37+0:4311.12 #6 BB2 Lapuan Virkiä 1
6.56 Seppä Touko17:45+0:51   #8 DB3 Turun Suunnistajat 2
7.10 Vinsci Kivinen17:47+0:5324.10 #10 BC2 Hyvinkään Rasti 1
8.49 Anni Valtonen18:46+1:529.1 #1 AA4 MS Parma 2
9.9 Miska Saarnijoki19:17+2:234. #9 AC5 Tampereen Pyrintö 1
10.8 Siiri Saalo19:22+2:281. #8 DB6 Mäntsälän Urheilijat 1
11.3 Vilppu Viinikainen19:33+2:395.2 #3 CA5 Espoon Suunta 1
12.35 Jenna Tulonen19:45+2:518.3 #3 CA6 Hiidenkiertäjät 1
13.28 Antonia Holmgren19:50+2:5610.4 #12 DC4 IF Sibbo-Vargarna 1
14.7 Reetta Pakkanen19:52+2:5815. #7 CB5 Vehkalahden Veikot 1
15.11 Ella Immonen19:58+3:0430.3 #11 CC3 Rastivarsat 1
16.13 Heini Rintanen20:12+3:1812.5 #13 AD2 Kangasala SK 1
17.16 Aapo Salonen20:16+3:2214.2 #16 DD4 Helsingin Suunnistajat 2
17.43 Juuso Kaihtela20:16+3:2220.6 #11 CC5 Rasti-Lukko 1
19.14 Jenni Keränen20:29+3:3516.2 #14 BD7 Hämeenlinnan Suunnistajat 1
20.24 Antti Lammi20:30+3:3623.6 #8 DB7 Koovee 2
21.5 Liina Mikkola20:32+3:3813.11 #5 AB4 Rastikarhut 1
22.42 Camilla Fingerroos20:44+3:5031. #10 BC4 Paimion Rasti 1
23.22 Kiia Isokallio21:04+4:1025.5 #6 BB6 Rasti-Nokia 1
24.4 Liva Westerback21:37+4:4319. #4 DA4 OK77 1
25.15 Saara Yli-Hietanen21:39+4:4517.6 #15 CD5 Tampereen Pyrintö 2
26.30 Mikko Tervakangas21:45+4:5118.1 #14 BD9 Espoon Suunta 2
27.45 Santeri Seppälä21:52+4:5849.4 #13 AD7 Tuusulan Voima-Veikot 1
28.51 Iida Heijari21:53+4:5932.3 #3 CA8 Vehkalahden Veikot 2
29.17 Joni Koskinen21:57+5:0320.1 #1 AA6 Rajamäen Rykmentti 1
30.27 Tobias Söderholm22:08+5:1422.4 #11 CC7 OK Raseborg 1
31.34 Aino Palmen22:35+5:4141.6 #2 BA7 Espoon Suunta 3
32.53 Anna Chelnova22:36+5:4246.3 #5 AB6 Northern Wind 1
33.6 Juho Johansson23:06+6:1226.2 #6 BB10 OK Orient 1
34.44 Anu Saarinen23:10+6:1627. #12 DC7 Rasti 88 1
35.20 Terhi Ruponen23:21+6:2727.2 #4 DA6 Rastivarsat 2
36.25 Pietari Mansikka-aho23:28+6:3439.6 #9 AC9 Ulvilan Ura 1
37.29 Joni Loikkanen23:45+6:5136.6 #13 AD11 Mäntsälän Urheilijat 2
38.32 Tiitus Mustajoki23:46+6:5234.3 #16 DD7 Tampereen Pyrintö 3
39.37 Hanna Hakuli24:15+7:2135.3 #5 AB7 Keravan Urheilijat 1
40.46 Teemu Kerkola24:28+7:34ulkop.   #14 BD12 AngA 2 / SuSi 2
41.12 Matias Rokka24:46+7:5237.2 #12 DC9 Lounais-Hämeen Rasti 1
42.31 Ellen Heinaro24:48+7:5443.3 #15 CD10 Helsingin Suunnistajat 3
43.47 Arttu Ylönen25:19+8:2544. #15 CD12 Hyvinkään Rasti 2
44.21 Jenni Kivikko25:22+8:2829.8 #5 AB9 Hämeenlinnan Suunnistajat 2
44.40 Susanna Aho25:22+8:2838.3 #8 DB13 Länsi-Lavian Loiske 1
46.50 Viljami Imberg26:22+9:2850.2 #2 BA12 Rastikarhut 2
47.55 Onni Sinervä27:01+10:0747.1 #7 CB12 Turun Suunnistajat 1
48.33 Rafaela Frenckell von29:06+12:1248.2 #1 AA11 OK77 2
49.18 Veera Kuusisto29:10+12:1633.9 #2 BA13 Angelniemen Ankkuri 1
50.23 Greta Biskop29:24+12:3045.5 #7 CB13 Kokkolan Suunnistajat 1
51.36 Reetta Leinamo30:22+13:2842.6 #4 DA11 Kalvolan Keihäs 1
52.26 Maria Koskensalo30:42+13:4840.8 #10 BC12 Ikaalisten Nouseva-Voima 1
53.52 Silja Laitinen33:33+16:3951. #4 DA12 Espoon Suunta 4
54.48 Tuuli Tiitola33:35+16:41   #16 DD13 Kangasala SK 2
19 Daniel Koivistohyl.   #3 CA- Kymin Suunnistajat 1
38 Sofia Niinimäkihyl.   #6 BB- Kyrös-Rasti 1

Tulospalvelussa SportSoftware: www.olfellows.fi :: ©2011-, olfellows, Jouni Laaksonen