TUPI:n ja STPU:n Sprinttiviesti, Naantalin kuparivuorima 17.5.2010 14:58
Osallistujattuottanut: OS2003 © Stephan Krämer 2008

Lnro Sarja       Nimi       Lähtö     Maksu TUPI STPU 
         Osuus Nimi                    K.Kortti 


AIRIX Ympäristö Oy       

 108 H40                 18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Timo Alatalo              131604 
             2 Jukka Liikari             135145 
             3 Timo Alatalo              131604 
             4 Jukka Liikari             135145 



Danisco                  

 119 H50                 18:00:00   20,00 € X         
             1 Kari Tuomola              137920 
             2 Arto Etu-Huitti           122255 
             3 Kari Tuomola              137920 
             4 Arto Etu-Huitti           122255 



Diversey                 

  46 D50                 18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Ritva Liitola              51373 
             2 M-B Westerén               44126 
             3 Ritva Liitola              51373 
             4 M-B Westerén               44126 

 137 HD                  18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Pirjo Järvenranta          45707 
             2 Ari Naukkarinen           113345 
             3 Pirjo Järvenranta          45707 
             4 Ari Naukkarinen           113345 



Hartela Oy               

 106 H40                 18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Jouni Ollonqvist           50401 
             2 Urpo Vaininen             120665 
             3 Jouni Ollonqvist           50401 
             4 Urpo Vaininen             120665 



Helsingin liikenne laito 

  45 D50         1       18:00:00   20,00 €      X    
             1 Aino Haavisto              59282 
             2 Virpi Juvonen             145568 
             3 Aino Haavisto              59282 
             4 Virpi Juvonen             145568 

  49 D50         2       18:00:00   20,00 €      X    
             1 Sisko Puhakka              45825 
             2 Marketta Wellig            45826 
             3 Sisko Puhakka              45825 
             4 Marketta Wellig            45826 

 116 H50                 18:00:00   20,00 €      X    
             1 Jouko Räisänen             52061 
             2 Jouko Pekonen                    
             3 Jouko Räisänen             52061 
             4 Jouko Pekonen                    



JerkkuLaiho              

 100 H21                 18:00:00   20,00 € X         
             1 Jarmo Jerkku               59338 
             2 Tuomas Laiho               81990 
             3 Jarmo Jerkku               59338 
             4 Tuomas Laiho               81990 



Kaarina                  

 113 H50                 18:00:00   20,00 € X         
             1 Juha Kuivala               42836 
             2 Hannu Kuivala             148116 
             3 Juha Kuivala               42836 
             4 Hannu Kuivala             148116 



Karhukopio               

 118 H50                 18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Rauli Helkkula            120852 
             2 Hannu Arki                411744 
             3 Rauli Helkkula            120852 
             4 Hannu Arki                411744 



Katerinki/Wikeström      

  50 D50                 18:00:00   20,00 € X         
             1 Hely Salmenoja            139352 
             2 Kirsti Moilanen           123405 
             3 Hely Salmenoja            139352 
             4 Kirsti Moilanen           123405 



Kurppa/Kalliola          

  47 D50                 18:00:00   20,00 € X         
             1 Pirjo Kurppa               44387 
             2 Pirkko Kalliola           485656 
             3 Pirjo Kurppa               44387 
             4 Pirkko Kalliola           485656 



Luontoinfo Masku         

 104 H40                 18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Aki Tapper                153441 
             2 Jyrki Kajavalta            54190 
             3 Aki Tapper                153441 
             4 Jyrki Kajavalta            54190 



Maanmittauslaitos        

  48 D50                 18:00:00   20,00 € X         
             1 Tea Eisanen                92980 
             2 Helena Saarimäki           43789 
             3 Tea Eisanen                92980 
             4 Helena Saarimäki           43789 



Martelius/Talvinen       

 101 H21                 18:00:00   20,00 € X         
             1 Jasper Martelius          114736 
             2 Arto Talvinen             140619 
             3 Jasper Martelius          114736 
             4 Arto Talvinen             140619 



Metso Paper Oy           

 115 H50                 18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Hannu Suikki               55901 
             2 Jaakko Käyhkö             122592 
             3 Hannu Suikki               55901 
             4 Jaakko Käyhkö             122592 

 135 H60                 18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Rauno Hedenström          148358 
             2 Ilkka Räisänen             58306 
             3 Rauno Hedenström          148358 
             4 Ilkka Räisänen             58306 



MS Parma                 

 139 D21                 18:00:00   20,00 € X         
             1 Emilia Rantanen           120557 
             2 Essi Rantanen             119960 
             3 Emilia Rantanen           120557 
             4 Essi Rantanen             119960 



Orion Pharma             

  43 D21                 18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Anni Liimatainen           58869 
             2 Sanna Valkonen            152708 
             3 Anni Liimatainen           58869 
             4 Sanna Valkonen            152708 



SM MAANPÄÄ OY            

 136 HD                  18:00:00   20,00 € X         
             1 Sauli Maanpää              44122 
             2 Maritta Maanpää            44120 
             3 Sauli Maanpää              44122 
             4 Maritta Maanpää            44120 



STX Finland Oy           

 105 H40                 18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Mika Ovaskainen            45748 
             2 Mauri Finnholm             49022 
             3 Mika Ovaskainen            45748 
             4 Mauri Finnholm             49022 



TEAM FINHA               

  40 D21                 18:00:00   20,00 € X         
             1 Camilla Fingerroos        122170 
             2 Essi Hakala               128011 
             3 Camilla Fingerroos        122170 
             4 Essi Hakala               128011 



Teräspöytä Oy            

 110 H40                 18:00:00   20,00 € X         
             1 Pekka Anttila             138233 
             2 Jukka Virtanen             48978 
             3 Pekka Anttila             138233 
             4 Jukka Virtanen             48978 



Tieto Oyj                

 117 H50                 18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Ilkka Aakula               48007 
             2 Rauno Vuori                43754 
             3 Ilkka Aakula               48007 
             4 Rauno Vuori                43754 



TPSP                     

 131 H60                 18:00:00   20,00 € X         
             1 Pertti Salmenoja          150489 
             2 Pentti Tammisaari         122654 
             3 Pertti Salmenoja          150489 
             4 Pentti Tammisaari         122654 



Turun Päällystöyhdistys  

 133 H60                 18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Jorma Eskola              112565 
             2 Juhani Jokinen            150563 
             3 Jorma Eskola              112565 
             4 Juhani Jokinen            150563 



Turun Seudun Urheiluakat 

  41 D21         1       18:00:00   20,00 € X         
             1 Reeta Rantanen             47731 
             2 Tuulia Viberg             134904 
             3 Reeta Rantanen             47731 
             4 Tuulia Viberg             134904 

  42 D21         2       18:00:00   20,00 € X         
             1 Milla Saarimäki           140050 
             2 Heini Saarimäki           130472 
             3 Milla Saarimäki           140050 
             4 Heini Saarimäki           130472 

  96 H21         2       18:00:00   20,00 € X         
             1 Matti Saari               312907 
             2 Tomi Mattila              408345 
             3 Matti Saari               312907 
             4 Tomi Mattila              408345 

  97 H21         1       18:00:00   20,00 € X         
             1 Mikko Huhtinen             56760 
             2 Sami Hämäläinen           411560 
             3 Mikko Huhtinen             56760 
             4 Sami Hämäläinen           411560 

  98 H21         4       18:00:00   20,00 € X         
             1 Antti Rousku              122595 
             2 Daniel Stenlund           124237 
             3 Antti Rousku              122595 
             4 Daniel Stenlund           124237 

  99 H21         3       18:00:00   20,00 € X         
             1 Janne Nieminen            123166 
             2 Pekka Hyvönen             127923 
             3 Janne Nieminen            123166 
             4 Pekka Hyvönen             127923 

 102 H21         5       18:00:00   20,00 € X         
             1 Jonne Lehto               142110 
             2 Pinja Mäkinen             411055 
             3 Jonne Lehto               142110 
             4 Pinja Mäkinen             411055 



Turun yliopisto, Brahea  

 103 H21                 18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Teemu Halttunen           117261 
             2 Jouni Pesonen                    
             3 Teemu Halttunen           117261 
             4 Jouni Pesonen                    

 111 H50                 18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Heimo Välimäki            131608 
             2 Matti Jokinen             409141 
             3 Heimo Välimäki            131608 
             4 Matti Jokinen             409141 



Turun Ylioppilaskyläsäät 

 132 H60                 18:00:00   20,00 € X         
             1 Pekka Laakso              148496 
             2 Ilkka Vuorinen             42850 
             3 Pekka Laakso              148496 
             4 Ilkka Vuorinen             42850 



TYKS                     

 109 H40                 18:00:00   20,00 € X         
             1 Lasse Fagerlund            45699 
             2 Pasi Viberg               132258 
             3 Lasse Fagerlund            45699 
             4 Pasi Viberg               132258 



Työterveyslääkärit       

  44 D40                 18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Jaana Miettinen           130485 
             2 Katri Louhi               112361 
             3 Jaana Miettinen           130485 
             4 Katri Louhi               112361 



V-S pelastuslaitos       

 107 H40                 18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Mika Mäkinen              128879 
             2 Ari Salonen                59975 
             3 Mika Mäkinen              128879 
             4 Ari Salonen                59975 



Wallac Oy                

 114 H50                 18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Kauko Lehtinen             48995 
             2 Heikki Rauhala             83461 
             3 Kauko Lehtinen             48995 
             4 Heikki Rauhala             83461 

 134 H60                 18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Pekka Inki                 90414 
             2 Sakari Nurminen            99807 
             3 Pekka Inki                 90414 
             4 Sakari Nurminen            99807 

 141 HD                  18:00:00   28,00 € X    X    
             1 Tero Lehtonen              45840 
             2 Katja Nokka               138216 
             3 Tero Lehtonen              45840 
             4 Katja Nokka               138216 



Vara                     

 138 HD                  18:00:00   28,00 €           
             1 N.N.                             
             2 N.N.                             
             3 N.N.                             
             4 N.N.                             

 140 HD                  18:00:00   28,00 €           
             1 N.N.                             
             2 N.N.                             
             3 N.N.                             
             4 N.N.                             

 142 HD                  18:00:00    0,00 €           
             1 N.N.                             
             2 N.N.                             
             3 N.N.                             
             4 N.N.                             

 143 HD                  18:00:00   20,00 €           
             1 N.N.                             
             2 N.N.                             
             3 N.N.                             
             4 N.N.                             

 144 HD                  18:00:00   28,00 €           
             1 N.N.                             
             2 N.N.                             
             3 N.N.                             
             4 N.N.                             

 145 HD                  18:00:00   28,00 €           
             1 N.N.                             
             2 N.N.                             
             3 N.N.                             
             4 N.N.                             



Wärtsilä                 

 112 H50                 18:00:00   20,00 € X         
             1 Arto Julku                       
             2 Mikko Kotovaara                  
             3 Arto Julku                       
             4 Mikko Kotovaara